СТОРІНКА КЕРІВНИКА

МАЄ ВИЩУ КВАЛІФІКАЦІЙНУ КАТЕГОРІЮ, ПЕДАГОГІЧНИЙ СТАЖ РОБОТИ – 36 РОКІВ,

СТАЖ НА ПОСАДІ КЕРІВНИКА – 23 РОКИ.

ІЗ УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ,

ІЗ МРІЯМИ В ДУМКАХ,

КРОКУЮ У МАЙБУТНЄ,

ЯКЕ В МОЇХ РУКАХ!

Вічною істиною є те, що щирість, урівноваженість, розуміння самого себе й інших – от запорука щастя й успіху в будь-якій діяльності. Серед значної кількості управлінських функцій, які здійснює керівник закладу, надзвичайно важливою і вкрай необхідною для успішної роботи, є створення сприятливого психологічного клімату. Це один із видів діяльності, який на мою думку викликає найбільші утруднення при виконанні службових обов’язків,так як пов’язаний з людським фактором, специфікою жіночого колективу і який би міг сприяти підвищенню ефективності навчально-виховного процесу. І одним із найважливіших завдань закладу і керівництва є фактор формування здорового психологічного клімату, що є одним із вагомих факторів успішної життєдіяльності людини. Наявність здорового психологічного клімату – результат кропіткої роботи керівництва, один із показників зрілості колективу, з впевненістю можна називати колектив «РОСИНКИ», у якому міжособистісні взаємини основані на взаємній довірі людей, відкритості, чесності, порядності, повазі, тощо. Це команда і словом і ділом. Це колектив, який працює для дітей.

Особистісні якості:

• культура;

• розсудливість;

• комунікабельність;

• емоційна сприятливість та стійкість;

• уважність;

• самостійність;

• відповідальність;

• мобільність.

Складові ефективної управлінської діяльності щодо створення сприятливого клімату:

• уміння керівника залучати педагогів до планування управлінської діяльності;

• надання педагогам самостійності в роботі;

• демонстрація педагогам кваліфікованої допомоги;

• приклад педагогічної майстерності;

• об’єктивно, доброзичливо оцінювати діяльність;

• бачити більше позитивного, ніж негативного;

• уміло сприяти розв’язанню конфліктних ситуацій;

• створювати творчу, ділову атмосферу, хороший настрій у колективі;

• об’єктивно ставитися до всіх;

• бачити в кожному унікальну, неповторну особистість тощо.

Ознаки здорового психологічного клімату :

1. Я рідко бачу на початку робочого дня похмурі обличчя колег.

2. Більшість із нас радіє, коли з’являється можливість поспілкуватися один з одним.

3. Доброзичливість і спокійні інтонації переважають у нашому діловому спілкуванні.

4. Успіхи кожного з нас щиро радують усіх інших і майже ні в кого не викликають заздрості.

5. У нашому колективі новачок, швидше за все, зустріне доброзичливість і привітність.

6. У випадку неприємностей ми не поспішаємо звинувачувати один одного, а намагаємося спокійно розібратися у їхніх причинах.

7. Коли поруч з нами наш керівник, ми почуваємо себе комфортно, спокійно та затишно.

Першочерговими завданнями педагогічного колективу, який я очолюю, є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії з батьками. Святий обов’язок і почесна місія у мене, як у керівника закладу дошкільної освіти – створити сучасний дитячий садок, в якому буде щасливою та успішною кожна дитина.Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей. Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Тому запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт.

ШАНОВНІ БАТЬКИ !

Ми раді і вдячні тому, що Ви обрали саме наш заклад дошкільної освіти для своїх дітей. Сподіваюсь на те, що час, проведений в нашому навчальному закладі, стане радісним, цікавим не тільки для ваших дітей, а й для Вас. Разом з Вами ми допоможемо нашим дітям пізнати дошкільне дитинство, підготуватися до школи, навчитися товаришувати, радіти життю і людям! Бажаю всім міцного здоров’я, радості, миру та сімейної злагоди!

Заходьте на наші сторінки – і спілкуймося разом!